הסרת שיער לצמיתות בטכנולגית ה- SHR Acord

עדיין מסירים שיער "כמו פעם" באמצעות קרני אור (IPL) או לייזר מיושן? אוהבים לסבול מכאבים ולבזבז זמן מיותר בחדר הטיפולים? צאו מתקופת האבן ועברו לטכנולוגיית הלייזר הבטוחה והמתקדמת בעולם, סופרנו SHR ותיהנו מכל היתרונות:

 

  • 100% ללא כאבים – בניגוד לטכנולוגיותIPL או לייזר מהדור הקודם, תהליך הסרת שיער בלייזר עם סופרנו SHR היא ללא כאבים וללא סכנת כוויות בזכות הסיבות הבאות:

א. חימום הדרגתי מבוקר בפולסים עדינים תוך קירור ממוקד במגע עם העור

ב. חימום אזורי לעומת חימום נקודתי

ג. תנועתיות בשיטת IN-MOTION בזכות החימום ההדרגתי, פעולה על פני מקטעים ולא באופן נקודתי, נמנעת תחושת הכאב והצריבה והכוויות שמלווה מכשירי IPL ולייזר מיושנים. כשהעבודה היא על פני מקטעים ובתנועה, לעומק העור ובאופן הדרגתי, אין כל סיכוי לכוויות, צריבות ותופעות לוואי דומות, שחווה כל מי שהסיר שיער בעבר באמצעים המיושנים. באופן זה ניתן להסיר שיער בביטחון מלא גם מהפנים, הצוואר, הבטן והגב.

רק חצי מזמן הטיפול – שכחו משכיבה ממושכת ומתישה לצורך הסרת שיער ברגליים, או מטיפולים ארוכים ובזבזני זמן. בזכות ה"כיסוי האיזורי" שמבצע הלייזר בטכנולוגיית סופרנו SHR תהליך הסרת השיער מתקצר משמעותית ולכם נשאר יותר זמן לעשות את מה שאתם באמת אוהבים לעשות, ללבוש את בגדי הים ולעשות חיים :) להלן פרקי הזמן הממוצעים הנדרשים בסופרנו SHR, השוו לטכנולוגיות הישנות ופשוט לא תאמינו:

א. רגליים מלאות – רק 30-45 דקות!

ב. ידיים – רק 10-20 דקות!

ג. חזה/בטן גבר – רק 15-25 דקות!

 

* הזמנים מתייחסים לזמן טיפול נטו ותלויים בגודל האזור, הכנת המטופל/ת (גילוח) גוון העור, סוג השערה ומיומנות המטופלת

 

מתאים לכם 365 ימים בשנה – שלא יספרו לכם סיפורים!!! בניגוד לטכנולוגיות הלייזר או ה-IPL או המיושנות, הגורמות לצריבה בעור ובלתי אפשרי לעשות בהן שימוש

אפקטיבי בתקופת הקיץ החמה, בשיטת סופרנו SHR בלייזר, החימום ההדרגתי/אזורי/תנועתי, אין כל חימום מציק, כוויות או אדמומית בעור וכך הטיפול מתאים לכל עונות השנה – גם בקיץ!!!

מתאים לכל גווני העור – בעוד שהטכנולוגיות בלייזר או-IPL המיושנות אינן מאפשרות טיפול אפקטיבי לבעלי עור כהה, שיטת סופרנו SHR בלייזר מתאימה לכל סוגי העור הקיימים! אז אם עד היום אמרו לכם "מצטערים, אי אפשר לעזור לכם", מהיום גם לכם מגיע ליהנות מגוף חלק ונעים למגע.

יעיל יותר לשיער פלומתי ולכל סיבי השערה - בזכות הטכנולוגיה המאפשרת חימום איזורי יחד עם חימום נקודתי בזקיק השיערה התוצאות יעילות יותר בשיער פלומתי מכול טכנולוגיה אחרת.

טכנולוגיה מוכחת וזוכת פרסים בינ"ל - טכנולוגיית סופרנו SHR נחקרה והוכחה מדעית, והיא מגובה במאמרים מקצועיים, מחקרים קליניים, ומחקרים השוואתיים אל מול טכנולוגיות לייזר אחרות והינה טכנולוגיית הלייזר היחידה להסרת שיער המאושרת לשימוש על ידי קוסמטיקאיות!

מותאם לילדים ובני נוער - טכנולוגיית לייזר סופרנו SHR אינה כרוכה בכאבים, צריבה או כוויות ולכן היא בטוחה ונעימה לשימוש גם לילדים ובני נוער. כל שיטה אחרת עלולה להסב לילדים ובני נוער כאבים, תחושה בלתי נעימה ואף כוויות בעור, דבר שניתן להימנע ממנו באמצעות סופרנו SHR.

 

* מתחת לגיל 18 הטיפול מותנה באישור ההורים\ אפוטרופוס או רופא במידת הצורך.

 

עוד לא קבעתם תור לסופרנו SHR? זה הזמן והמקום לעשות את זה!

 

03-6482223

השאר מחובר:

פרטי התקשרות

שד' קק"ל 99 א' , תל אביב 
03-6482223 | רבקה: 050-7203807 

Email - matatrebka@gmail.com

כתובת לחניה ברחוב המקביל (אנחנו נמצאים על כביש ראשי): רח' קהילת סופה 2 , תל אביב
שעות פעילות: א'-ה' : 09:00-20:00 , ו' : 09:00-14:00